Rekonstrukce

Vážení milovníci stolně-tenisového sportu. Zde uvidíte fotky z probíhající rekonstrukce sociálních zařízení a vnitřních prostor sokolovny. Snad se vše stihne do slíbeného termínu, abychom si zas mohli jít zahrát. Od května 2012 většina z nás neviděla pálku v akci. Tak sportu ZDAR, ZDAR, ZDAR.
Dnes 5.7.2012 jsem se byl, i přes zákaz, podívat na probíhající rekonstrukci. První co mě zarazilo, byl krásný pavouček na dveřích do naší herny. Odemkl jsem dveře a vyvalil se na mě děsnej smrad a bordel. No posuďte podle fotek, smrad sice neucítíte, ale děs. Hrozně moc se určitě všichni těšíme na úklid a věřím tomu, že nám to bude trvat sakra dlouho. Kde, co v jaké místnosti bude jsem moc nepobral. Snad to ve finále bude mít hlavu a patu. Hala je komplet bez podlahy a zadní část je více vybraná do hloubky. Schody na balkónek nejsou a místo nich mají dělníci opřenou desku s elektrikou. Mrkněte na fotky a držte palce ať dodrží termín předání.
29.7.12 jsem opět vlezl do rozestavěné herny (Jarda s Honzou se báli) a opět pořídil pár fotek. Tak mrkněte, jak to vše pomalu probíhá.
10.9.12 - Tak další kousky z probíhající rekonstrukce. Popovídal jsem si s jedním dělňasem a prý by se to mělo do konce října či začátku listopadu stihnout. No tak uvidíme. 1.patro je omýtnuté a čeká na sádrokarton. V přízemí se pomalu rýsujou záchůdky a zbytek je zatím něco jako UFO. Hala je zatím na štěrku, snad to tak nezůstane. Lepší by byl písek (plážový volejbal, atd.) :-) Zatím ZDAR sokolíci.
Další návštěva sokolovny se uskutečnila 4.11.12 v dopoledních hodinách. Usilovně se stále pracuje a pomalu finišuje. Parkety v tělocvičně na 93%, podlaha mimo tělocvičnu ze 49%, hotové sociálky z 95%, vzduchotechnika na 99% hotová, elektrika ze 71%, horní patro na 87%. Celkem sečteno a podtrženo = 83,3% z celkové rekonstrukce. V prosinci začneme vyklízet a uklízet. Kdyby nám tak vymalovali a namontovali ty zářivky, to by se nám to trénovalo a hrálo trochu jinak. Joo, ale to je jen a pouze ve hvězdách. Kdo by chtěl vidět více fotek, mám je u sebe, sem je dávat nechci.