Vánoční turnaj 09

Dnes 27.12.2009 se odehrál již druhým rokem Vánoční turnaj lysáků. Na tomto turnaji nebyla tak hojná účast jako minulý rok, ale vyšlo to tak akorát. Sešlo se nás 9 a jako první se hrála skupina každý s každým na dva sety s tím, že první 4 postupují do finálového pavouka a zbytek do pavouka útěchy.
Největší novinkou se stala Mirka Č., která je zatím jediná žena. Doufáme, že ji to u nás vydrží a bude s ní sranda jako dnes. Chválíme za krásnou hru, kterou jsi dnes předvedla. Dost ses zlepšila.
Na začátku se o rozlosování staral Tomík, ale jak čas plynul, nějak zapoměl vedoucovat a ujal se toho Zdeněk s Frantou a Jardou.
Do finálového pavouka se dostal Karel, Petr A., Franta a Tomáš. Zbytek spadnul do pavouka útěchy. Během celého turnaje panovala dobrá nálada, Petr si došel i pro pivo, aby se mu lépe hrálo a zbytek popíjel vodu. Ceny se nám také sešly docela dobré a za to všem hráčům děkujeme. Na konci turnaje si jako první cenu vybíral vítěz a po něm další hráči. Petr A. jako vítěz si vybral skotskou whisky Smuggler, kterou zasponzoroval Jarda Br. (prý toho má doma tolik, že to nestíhá pít).
Ceny a polibky rozdávala naše oblíbeňkyně Mirka. Nojo kluci prostě chtěli pusu. :-)
Ještě jednou všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další Vánoční turnaj v roce 2010.
Šťastný a veselý nový rok 2010 přeje TTC Lysá n.L.