Pro zájemce

Máte zájem stát se členem klubu TTC Lysá n./L.?


Pokud ano, čtěte dále...

Milí příznivci stolnětenisového sportu.
Přijďte si vyzkoušet své umění do naší herny, která se nachází na Husově náměstí v Lysé nad Labem. Nemusíte umět nijak zvlášť střílet míčky, stačí mít jen zájem a nadšení pro tento již dávno rozšířený sport. Stolní tenis může být jak sportem hlavním, tak výhodným doplňkem ke sportu jinému. Mnoha zápasy protřelí borci ohodnotí Vaši kvalitu, poukáží na Vaše přednosti a odhalí Vaše slabiny. A možná zakotvíte i v Našem klubu.

Nejsme špičkový klub se supermoderním zázemím, ale najdete v nás dobrou partu, k hodnotnému výkonostnímu sportování. Nepřehlédnutelnou výhodou stolního tenisu na okresní a krajské úrovní je jeho minimální finanční náročnost pro sezónu 2016/2017 je stanoven příspěvek ve výši 1400,- Kč pro dospělé 500,- Kč pro důchodce a 900,- Kč pro mládež.

Pokud opravdu chcete vyzkoušet své schopnosti, pište na
ttclysa(zavináč)centrum.cz, volejte na 720 342 495 (Michal Řezníček) nebo si promluvte s Petrem Jirsou, šéfem klubu a majitelem obchodu s bicykly a sportovními potřebami na náměstí Bedřicha Hrozného v Lysé nad Labem. Také můžete navštívit tréninkové dny nebo si domluvit hru s některým z členů klubu, jenž bude k dispozici.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši návštěvu v naší herně.

Herna není určena pro rekreační stolní tenis!!!